dárky přibydou nejpozději tento pátek

Červen 2009

Max-pack pokračuje

20. června 2009 v 0:53 | Claire
Takže, nejspíše navážu tam, kde blog skončil, pokud chcete. Pokud mi seženete adresu na bývalou majitelku (zkusím ji poprosit pres mail) tak bych ji poslala obalku i se zpatecni znamkou a aby mi poslala ty dárky o které jste přišli. Já sama totiž doma takové věcičky nemám. Jinak dárky mi posílat nebudete, seženu je sama..přeci jen je to web pro vás. Vy jen budete sbírat body. Začnu pravděpodobně začátkem prázdnin, tedy 27.6. Pokud budu někdy něco plánovat na určitý den, může se stát, že to nakonec nedodržím. Jsem celkem vytížený člověk..mám toho hodně. Škola končí, ale čeká mě brigáda atd... takže prosím chci trpělivost. Jinak s body to udělám těžší, jinak by se mi to vůbec nevyplatilo, takže je možné, že si na dárek nasbíráte třeba až za měsíc, ne jako u předchozí majitelky..snad to chápete.
Také tu nebudou pravidelné soutěže jako předtím..myslím ty týdenní atd.. ale zato jich bude víc denně..dokud neukončím jednu, nebude další... nějaké dotazy? Nápady,otázky můžete psát do komentářů. Claire

Nová majitelka

9. června 2009 v 20:28 | Claire
Zdravím všechny, kteří sem zavítali :) Jistě si tohle právě čtete vy, stálí návštěvnící max-packu. Bývalou majitelku jsem požádala, aby mi tento blog přenechala, protože adresa je už mezi určitou komunitou na internetu známá a nepřišlo mi vhodné zakládat podobný název například maxpack atd. A tak se Vás tedy ptám, co zde na blogu budete chtít? Pište mi to, prosím, do komentářů.